Melies Triko Fustan Hiri 0092
Melies Triko Fustan Hiri 0092
Melies Triko Fustan Hiri 0092
Melies Triko Fustan Hiri 0092

desire

Melies Triko Fustan Hiri 0092

Çmimi €129,90 Çmimi pas zbritjes €84,90
Çmimi për copë  per 
34% Zbritje
Ju Kurseni €45
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Melies Triko Fustan Hiri

Fustani triko Melies me jakë gjysmë të ngritur është një kandidat për të qenë i domosdoshëm për kombinimet tuaja të vjeshtës dhe dimrit. Ëhtë e mundur të merrni një pamje shumë stil duke kombinuar këtë fustan të thurur me rrip me përmbajtje leshi me çizmet tuaja të shkurtra ose me takë të gjatë. Kur doni të shtoni një ndryshim në stilin tuaj, mund të provoni të mbani një palë vathë të artë.

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e mëngës: Mëngë e gjatë
  • Lloji i jakës: Jakë me gjysmë qëndrimi
Materiali
  • 50% Lesh
  • 50% Poliamid
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide