Melies Triko Fustan I Zi 0086
Melies Triko Fustan I Zi 0086
Melies Triko Fustan I Zi 0086
Melies Triko Fustan I Zi 0086
Melies Triko Fustan I Zi 0086

desire

Melies Triko Fustan I Zi 0086

Çmimi €99,90 Çmimi pas zbritjes €79,90
Çmimi për copë  per 
20% Zbritje
Ju Kurseni €20
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Melies Triko Fustan I Zi 

Edhe misterioz edhe i lehtë! Fustani i thurur Melies është një pjesë e domosdoshme në çdo gardërobë me jakë "turtleneck", gjatësi deri tek gjuri dhe pëlhurë elastike. Ju mund të tregoni stilin tuaj duke veshur këtë fustan të shkurtër, i cili është një nga shembujt më të mirë të linjave të përjetshme, qoftë gjatë ditës qoftë gjatë natës. Mos harroni ta kompletoni këtë produkt, i cili duket i shkëlqyeshëm me çizme të gjata, me një take minimale!

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e modelit: Mbi gju
  • Lloji i mëngës: Mëngë Raglan
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Turtlenck
Materiali
  • 92% Viskozë
  • 8% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com