Melies Triko Fustan I Zi 0088
Melies Triko Fustan I Zi 0088
Melies Triko Fustan I Zi 0088
Melies Triko Fustan I Zi 0088

desire

Melies Triko Fustan I Zi 0088

Çmimi €109,90 Çmimi pas zbritjes €87,90
Çmimi për copë  per 
20% Zbritje
Ju Kurseni €22
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Melies Triko Fustan I Zi 

Përqafoni ditët e zyrës elegante dhe komode me fustanin e trikotazhit Melies. Fustani me thurje Melies, i cili përshtatet në mënyrë perfekte me trupin tuaj pa ju bërë të ndiheni të ngushtë me pëlhurën e tij shumë fleksibël, krijon një pamje klasike me detajet e mëngëve prej raglan dhe jakën delikate "turtleneck". Ky fustan i gjithanshëm, i cili mund të përputhet në mënyrë perfekte me shumë aksesorë të ndryshëm, është ndër modelet e fustaneve shpëtimtare të vjeshtës & dimrit.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e modelit: poshtë gjurit
  • Lloji i mëngës: Mëngë Raglan
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Turtlenck
Materiali
  • 92% Viskozë
  • 8% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide