Melies Triko Fustan I Zi 0090
Melies Triko Fustan I Zi 0090
Melies Triko Fustan I Zi 0090
Melies Triko Fustan I Zi 0090

desire

Melies Triko Fustan I Zi 0090

Çmimi €116,90 Çmimi pas zbritjes €92,90
Çmimi për copë  per 
20% Zbritje
Ju Kurseni €24
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Melies Triko Fustan I Zi

Fascinues me prerjen e tij asimetrike, fustani me thurje Melies është përshtatja perfekte për ato momente kur dëshironi të krijoni një kombinim të jashtëzakonshëm. Modelet gjeometrike dhe fundi i palosur dalin në pah në këtë dizajn fustani të trikotazhit, në të cilin shfaqet harmonia unike e zezë dhe e bardhë. Ju mund të zgjidhni fustanin me trikotazh Melies, të cilin mund ta kombinoni me çizmet me majë të preferuara, për një elegancë të rehatshme fundjave.

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e modelit: Mbi gju
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Turtlenck
Materiali
  • 92% Viskozë
  • 8% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide