Melies Triko Fustan I Zi 0091
Melies Triko Fustan I Zi 0091
Melies Triko Fustan I Zi 0091
Melies Triko Fustan I Zi 0091

desire

Melies Triko Fustan I Zi 0091

Çmimi €109,90 Çmimi pas zbritjes €87,90
Çmimi për copë  per 
20% Zbritje
Ju Kurseni €22
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Melies Triko Fustan I Zi 

Ata që janë mërzitur me modelet e zakonshme të fustaneve e gjejnë dizajnin e jashtëzakonshëm që kërkojnë tek modeli i fustanit të thurur Melies. Ky fustan i thurur, i cili është një kandidat për të qenë një pjesë yll më vete me modelin e tij plot stil, të rehatshëm dhe dizajnin që shkon përtej rregullave, mund të kombinohet lehtësisht me këmisha dhe pulovra me mëngë të gjata falë veçorisë së tij me mëngë zero dhe gjatësia deri mbi gju!

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Përshtatje e rregullt
  • Gjatësia e modelit: Mbi gju
  • Lloji i krahut: Krahu zero
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Crew Jak
Materiali
  • 92% Viskozë
  • 8% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide