Melies Triko Fustan Zi & Bardhë 0093
Melies Triko Fustan Zi & Bardhë 0093
Melies Triko Fustan Zi & Bardhë 0093
Melies Triko Fustan Zi & Bardhë 0093
Melies Triko Fustan Zi & Bardhë 0093

desire

Melies Triko Fustan Zi & Bardhë 0093

Çmimi €127,90 Çmimi pas zbritjes €99,90
Çmimi për copë  per 
21% Zbritje
Ju Kurseni €28
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Melies Triko Fustan Zi & Bardhë

Reflektoni esencën tuaj me fustanin triko Melies, i cili admirohet për linjat e tij të veçanta dhe stilin origjinal! Është gjithashtu e mundur të ndjehet butësia e veshjeve të thurura në fund. Ky fustan i detajuar prej tyli, i cili tërheq vëmendjen me modelin e tij komod, është një nga shembujt më të mirë të komoditetit dhe estetikës. Blini fustanin me thurje Melies tani, magjepsni me stilin tuaj!

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e gjurit
  • Lloji i mëngës: Mëngë të ulëta
  • Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
  • Lloji i jakës: Jaka Crew
Materiali
  • 100% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide