Melies Triko Kardigan I Zi 0280
Melies Triko Kardigan I Zi 0280
Melies Triko Kardigan I Zi 0280
Melies Triko Kardigan I Zi 0280

desire

Melies Triko Kardigan I Zi 0280

Çmimi €144,90 Çmimi pas zbritjes €89,90
Çmimi për copë  per 
37% Zbritje
Ju Kurseni €55
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Melies Triko Kardigan I Zi

Kardigani i thurur Melies, i cili do të jetë një kombinim i shkëlqyeshëm me trikottuaja Melies, krijon një pamje sikur të dalë nga revistat e modës me detajet e saj argëtuese të jakës së gëzofit dhe linjat futuriste të argjendta. Ju mund të zgjidhni këtë triko të thurur me zinxhir, përzierje leshi dhe mëngë shkopi, për të mbrojtur djersën tuaj pas sportit, ose lëreni që t'ju mbështjellë rreth jush në ditët dembele në shtëpi!

Karakteristikat e produktit

  • Modeli: Model i rehatshëm
  • Madhësia e modelit: Madhësia standarde
  • Lloji i mëngës: Mëngë bat
  • Gjatësia e mëngës: ¾ Mëngët treçerekëshe
  • Lloji i jakës: V-jakë
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir
Materiali
  • 50% Lesh
  • 50% Akrilik
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide