Melina Pantallona Bezhë
Melina Pantallona Bezhë
Melina Pantallona Bezhë
Melina Pantallona Bezhë
Melina Pantallona Bezhë
Melina Pantallona Bezhë

desire

Melina Pantallona Bezhë

Çmimi €72,90 Çmimi pas zbritjes €57,90
Çmimi për copë  per 
20% Zbritje
Ju Kurseni €15
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Bukuria e vërtetë e kësaj lëkure vegane, fundi me bel të lartë qëndron në thjeshtësinë e saj. Një siluetë e hijshme me një gjatësi elegante midi, kjo fund krem krijon një guxim bashkëkohor. Një shtesë e mirëpritur për veshjet tuaja të kapsulës, ky fund bën thirrje të "vesh dhe shko"… dhe ka xhepa! Kombino me një këmishë me jakë polo ose këmishën tuaj të preferuar të freskët për një pamje të sofistikuar por shiko dhe kombino me xhaketën Melina që përputhet ne perfeksion!

  • Me Bel Të Gjatë
  • Gjatesi Deri Te  Kyçi I Këmbës
  • Skinny Fit
  • Modelja në foto është 1.77m dhe ka vesh masën 36
Materiali
  • 69% PVS
  • 29% Poliestër
  • 2% Poliuretanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide