Melina Xhaketë E Zezë
Melina Xhaketë E Zezë
Melina Xhaketë E Zezë

desire

Melina Xhaketë E Zezë

Çmimi €119,90 Çmimi pas zbritjes €89,90
Çmimi për copë  per 
25% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Melina Xhaketë E Zezë

Moderne por që nuk i kalon koha, Perspective vazhdon të luajë në silueta të veshura mirë me efekt bashkëkohor me këtë xhaketë të spikatur. Krijuar duke përdorur lëkurë gjalpë të butë, vegane, xhaketa e zbukuruar duket minimaliste, por dekolteja e thellë e frymëzuar nga vjela dhe xhaketat e mëdha sigurojnë që gjithmonë të ndihet si diçka tepër e veçantë. Kombinoni këtë xhaketë me pantallonat Melina që përputhen për një pamje elegante.

  • Lëkurë Vegane Krem
  • Xhaketë e gjate deri te beli
  • Përshtatje e relaksuar
  • Mëngë të gjata
  • Modelja në është 1.77m dhe ka vesh masën 36
Materiali
  • 69% PVS
  • 29% Poliestër
  • 2% Poliuretanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide