Nilsa Fustan Bardhë dhe Kaltër 2954
Nilsa Fustan Bardhë dhe Kaltër 2954
Nilsa Fustan Bardhë dhe Kaltër 2954
Nilsa Fustan Bardhë dhe Kaltër 2954

desire

Nilsa Fustan Bardhë dhe Kaltër 2954

Çmimi €134,90 Çmimi pas zbritjes €79,90
Çmimi për copë  per 
40% Zbritje
Ju Kurseni €55
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

NILSA FUSTAN SHUMË NGJYRËSH 2954

Përshkrimi së shpejti..

Veçoritë e produktit

  • Pattern: Regular Fit
  • Model Length: Above Knee
  • Sleeve Type: Postiche Arm
  • Sleeve Length: Long Sleeve
  • Pattern: Plaid
  • Collar Type: Square Collar
  • Closure Type: Button
Materiali
  • 63% Polyester
  • 34% Viscose
  • 3% Elastane
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com