Norah Bluzë E Kaltër
Norah Bluzë E Kaltër
Norah Bluzë E Kaltër
Norah Bluzë E Kaltër
Norah Bluzë E Kaltër
Norah Bluzë E Kaltër
Norah Bluzë E Kaltër

desire

Norah Bluzë E Kaltër

Çmimi €34,90 Çmimi pas zbritjes €29,90
Çmimi për copë  per 
14% Zbritje
Ju Kurseni €5
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Bluza Norah, me dizajnin e saj minimal dhe elegant, është kandidate për të qenë ylli i kombinimeve të verës. Kjo bluzë, ku dizajni bashkëkohor me jakë katrore takohet me mbylljen e zinxhirit, bën mrekulli me pantallonat prej të njejtit material Norah nga e njëjta seri. Me bluzën Norah, e cila do ta bëjë pjesën e sipërme të trupit tuaj të duket më e dobët, është e mundur të bëni sete me stil.

Materiali
  • 53% Viskozë
  • 44% Poliestër
  • 3% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide