Norah Pantallona Të Kaltër
Norah Pantallona Të Kaltër
Norah Pantallona Të Kaltër
Norah Pantallona Të Kaltër
Norah Pantallona Të Kaltër
Norah Pantallona Të Kaltër
Norah Pantallona Të Kaltër

desire

Norah Pantallona Të Kaltër

Çmimi €72,90 Çmimi pas zbritjes €39,90
Çmimi për copë  per 
45% Zbritje
Ju Kurseni €33
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Me detajet e tyre elegante të butonit në xhepat e pantallonave, përshtatjen normale dhe këmbën e ngushtë, pantallonat Norah janë një nga më të preferuarat e atyre që duan të jenë këmbëngulës në imazhin e tyre gjatë gjithë kohës. Këta pantallona të gjelbër mint, ku thjeshtësia është në ballë, është projektuar me një mbyllje zinxhiri përpara. Ju mund ta kombinoni këtë produkt me xhepa të fshehur në pjesën e pasme me pantofla me takë të shkurtër për të shtuar elegancën tuaj të ditës.

Materiali
  • 53% Viskozë
  • 44% Poliestër
  • 3% Elastan
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com