Norah Setër e Kaltër
Norah Setër e Kaltër
Norah Setër e Kaltër
Norah Setër e Kaltër
Norah Setër e Kaltër

desire

Norah Setër e Kaltër

Çmimi €129,90 Çmimi pas zbritjes €99,90
Çmimi për copë  per 
23% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Formë superiore dhe e thjeshtë e xhaketës: Xhaketa Norah. Ky model me mëngë 3/4 dhe me vetëm një buton është një nga përfaqësuesit më të aftë të stilit të zyrës. Detaji i vogël i xhepit në zonën e gjoksit të kësaj xhakete verore kombinuar  me jakën i jep modelit një prekje unike. Modeli pak "shabby" i xhaketës e bën atë ideal, posaçërisht për pantallonat e ngushta dhe bluza të shkurta apo ngushta.

Materiali
  • 53% Viskozë
  • 44% Poliestër
  • 3% Elastanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide