Roly Tights Mint
Roly Tights Mint
Roly Tights Mint
Roly Tights Mint
Roly Tights Mint
Roly Tights Mint

desire

Roly Tights Mint

Çmimi €39,90 Çmimi pas zbritjes €34,90
Çmimi për copë  per 
12% Zbritje
Ju Kurseni €5
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Roly Tights Mint

Nëse jeni duke kërkuar maskimalen në rehati dhe komoditet ndërsa jeni në lëvizje, bluza Roly është për ju. Aftësia lëvizëse fleksibël e pëlhurës, e kombinuar me tiparin e elastanit, përfundon në mënyrë të përsosur trupin tuaj dhe zbulon format tuaja. Sidoqoftë, ky atlet sportiv nuk lë pas dore të ofrojë liri maksimale për seancat sportive më dinamike me modelin e tij minimal dhe sasinë minimale të pëlhurës së përdorur. Ju gjithashtu mund të zbuloni dobinë dhe pavdekësinë e bluzës Roly dhe ta ktheni atë në një nga pjesët e domosdoshme të koleksionit tuaj të veshjeve sportive.

  • Slmi Fit
  • Të gjatë deri te kyci këmbës
Materiali
  • 94% Poliestër
  • 6% Elastanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide