Ruddy Bluzë Indigo
Ruddy Bluzë Indigo
Ruddy Bluzë Indigo
Ruddy Bluzë Indigo

desire

Ruddy Bluzë Indigo

Çmimi €44,90 Çmimi pas zbritjes €34,90
Çmimi për copë  per 
22% Zbritje
Ju Kurseni €10
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Bluzë Ruddy

Ruddy, një nga pionierët e shikut marinar, po përgatitet të rishkruajë top modën. Modeli i bluzës prej liri Ruddy ju jep një stil fisnik dhe elegant me vija të bardha dhe blu ndërsa merr një pamje moderne me prerjen e saj të shkurtër. Ndjesia unike e rrobave prej liri është vetëm një nga elementët që i hap rrugën modelit të bluzës Ruddy të bëhet një pjesë e domosdoshme. Ju mund të krijoni kombinime elitare nga njëra-tjetra dhe të tregoni stilin tuaj në mënyrën më të mirë duke përfituar nga stili marinar i ofruar nga modeli i bluzës Ruddy.
Kombino me setër Ruddy dhe pantallona Ruddz për një kombinim perfekt.

  • Përshtatje Slim
  • Model i Prerë
  • Pa Krahë
  • Dizajn Me Vija
  • Jakë V
  • Mbyllje Me Butona
Materiali
  • 82% Pambuk
  • 18% Liri

Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide