Ruddy Pantallona Indigo
Ruddy Pantallona Indigo
Ruddy Pantallona Indigo
Ruddy Pantallona Indigo
Ruddy Pantallona Indigo
Ruddy Pantallona Indigo
Ruddy Pantallona Indigo

desire

Ruddy Pantallona Indigo

Çmimi €69,90 Çmimi pas zbritjes €49,90
Çmimi për copë  per 
28% Zbritje
Ju Kurseni €20
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Pantallona Ruddy

Çdo grua ka një veshje të domosdoshme të kombinimeve të verës në veshjet e saj. Pasi Ruddy të takojë këto pantallona, këto do të jenë të preferuarat tuaja. Me vija të ndrojtura blu-të bardha, pëlhurë prej liri që ofron rehati të pashembullt dhe një kallëp fleksibël, pantallonat Ruddy janë të dëshirueshme të jenë pjesa kryesore e kombinimeve që zbukurojnë ëndrrat tuaja.Kombino me bluzën Ruddy dhe setrën Ruddy për një kombinim perfekt.

  • Kallëp i Rahatshëm
  • Dizajn Me Vija
  • Mbyllje Me Patent
  • Prerje e Gjerë
Materiali
  • 82% Pambuk
  • 18% Liri
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide