Sheyla Bluzë E Bardhë & Mint
Sheyla Bluzë E Bardhë & Mint
Sheyla Bluzë E Bardhë & Mint
Sheyla Bluzë E Bardhë & Mint

desire

Sheyla Bluzë E Bardhë & Mint

Çmimi €59,90 Çmimi pas zbritjes €44,90
Çmimi për copë  per 
25% Zbritje
Ju Kurseni €15
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Sheyla Bluzë E Bardhë & Mint

Bluza Sheyla meriton këndin më të bukur të gardërobës tuaj me tonet pastel modelin e lules në shpatulla të gjallëruar me tubime. Këtë bluzë, e cila përshtatet në mënyrë perfekte me pantallonat e prera klasike me ngjyrë të çelët, mund ta kombinoni me këpucët tuaja të hapura me takë të hollë. Bluza Sheyla ka një pëlhurë të lehtë. Ju gjithashtu mund të përdorni këtë bluzë me lule, e cila ruan vendin e saj midis pjesëve të kombinimit të domosdoshëm të muajve të ngrohtë, në baza ditore. Një palë xhinse të ngushta me bel të lartë, një palë atlete të bardha dhe një çantë e gjerë mbi supe janë produktet që në mënyrë ideale mund të mbajnë energjinë e kësaj bluze me stil. Bluza Sheyla ju pret këtu me gjithë elegancën e saj dhe opsionet e madhësive të ndryshme.

  • Përshtatje Normale
  • Patern Me Lule
  • Mëngë 3/4
Materiali
  • 100% Polister

Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide