Sheyla Fustan I Bardhë
Sheyla Fustan I Bardhë
Sheyla Fustan I Bardhë
Sheyla Fustan I Bardhë

desire

Sheyla Fustan I Bardhë

Çmimi €119,90 Çmimi pas zbritjes €89,90
Çmimi për copë  per 
25% Zbritje
Ju Kurseni €30
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
 Përshkrimi

Kjo veshje maxi fustan e brendit Perspective paraqet pa mundim një model modern dhe klasik. Krijuar në një dizajn të freskët me lule, kjo veshje përmban mëngë të gjata dhe një qafë V, shembulli perfekt i veshjes elegante pa kompromis. Përgatituni të ktheni kokën ndërsa merrni ditën në këtë siluetë romantike. Kombinimi i shtypjeve me lule dhe pëlhurave luksoze, me secilën veshje të Perspective është e mbushur me një ndjenjë të hijeshisë unike. E kompletuar me mëngë të holla dhe me një rrip të kuq lajkatar, ky fustan që prek deri te kyçi i këmbës do të bëhet e preferuara e modës Pranvera Verë.

 • Jakë V
 • Patern Me Lula
 • Maxi Fustan
 • Regular Fit
 • Mëngë Të Gjata
 • Gjatësi Deri Te Kyçi Këmbës
 • Modelja është 177cm, Ka Veshë Masën 36
Materiali
 • 100% Poliestër

  Përkujdesi
  Larje e Ftohtë Në Makinë, Gjentile ose Delikate, Pastrim Kimik, Çdo Kemikal Përpos Trichloroethlene.
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide