Vanias Fustan Indigo
Vanias Fustan Indigo
Vanias Fustan Indigo
Vanias Fustan Indigo
Vanias Fustan Indigo

desire

Vanias Fustan Indigo

Çmimi €99,90 Çmimi pas zbritjes €49,90
Çmimi për copë  per 
50% Zbritje
Ju Kurseni €50
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Vanias Fustan Indigo

Reflektoni stilin tuaj marin në mënyrën më të mirë me një fustan Vanias. Zhvendosni veshjet tuaja të verës në nivelin tjetër duke kapur harmoninë e përjetshme të vijave blu dhe të bardha.

  • Normal Fit
  • Mëngë të shkurta
  • Nën gjunjë
  • Jak V
  • Mbyllje me zinxhirë
Materiali
  • 63% Viskozë
  • 37 Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com