Vanias Këmishë Indigo
Vanias Këmishë Indigo
Vanias Këmishë Indigo
Vanias Këmishë Indigo
Vanias Këmishë Indigo

desire

Vanias Këmishë Indigo

Çmimi €77,90 Çmimi pas zbritjes €59,90
Çmimi për copë  per 
23% Zbritje
Ju Kurseni €18
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Këmisha e përditshme nga viskoza me shirita merr një ndryshim me këtë dizajn të brendit Perspective. Duke sjellë një nuancë elegance në repertorin tuaj të këmishave, pjesa e freskët është e ngritur nga jaka e kontrastit dhe mëngëve, të detajuara më tej me butona të bardha delikate përgjatë trupit. Silueta e relaksuar siguron një përshtatje fluide, një shtesë elegante në repertorin e zgjuar të rastësishëm të gruas moderne. Merrni sugjerime stilimi nga francezët dhe kombinoni me xhinse për një pamje elegante të theksuar!

  • Gjatësi Midi
  • Mëngë Të Gjata
  • Relaxed Fit
  • Patern Me Vija
  • Modelja është 177 cm, ka veshur masën 36
Materiali
  • 63% Viskozë
  • 37% Poliestër
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide