Windsor Pantallona Xhinse Indigo
Windsor Pantallona Xhinse Indigo
Windsor Pantallona Xhinse Indigo
Windsor Pantallona Xhinse Indigo
Windsor Pantallona Xhinse Indigo

desire

Windsor Pantallona Xhinse Indigo

Çmimi €77,90 Çmimi pas zbritjes €57,90
Çmimi për copë  per 
25% Zbritje
Ju Kurseni €20
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Pantallona Xhinse Windsor

Është koha të ripërtrini veshjet tuaja me modën e përjetshme të pantallonave të rehatshme… Njihuni me modelin e pantallonave Windsor që premtojnë cilësi të shkëlqyeshme të rrobave, përshtatje të rehatshme dhe veshje sportive. Ndërsa përshëndetni verën me pantallona Windsor, të cilat janë çelësi i komoditetit natyror, edhe një herë vërtetoni se mund të flisni me stilin tuaj në të gjitha stinët.

Materiali
  • 100% Pambuk
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide