Aracely Bluzë E Bardhë
Aracely Bluzë E Bardhë
Aracely Bluzë E Bardhë
Aracely Bluzë E Bardhë
Aracely Bluzë E Bardhë

desire

Aracely Bluzë E Bardhë

Çmimi €39,90 Çmimi pas zbritjes €29,90
Çmimi për copë  per 
25% Zbritje
Ju Kurseni €10
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Aracely Bluzë

Kur dëshironi të keni një pamje të thjeshtë dhe elegante, mund të përfitoni nga modeli i thjeshtë i bluzës Aracely. Ju mund ta vishni këtë pjesë klasike brenda xhaketave, setrave dhe këmishave, ose dhe ta përdorni atë dhe me xhinse për të marrë një pamje me stil sportiv.

  • Slim Fit
  • Crop Top
  • Mbyllje me zinxhir
Materiali
  • 97% Viskozë
  • 3% Elastanë
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide