Çantë Klatër E Mbyllët 0172
Çantë Klatër E Mbyllët 0172
Çantë Klatër E Mbyllët 0172
Çantë Klatër E Mbyllët 0172
Çantë Klatër E Mbyllët 0172

desire

Çantë Klatër E Mbyllët 0172

Çmimi €69,90 Çmimi pas zbritjes €54,90
Çmimi për copë  per 
21% Zbritje
Ju Kurseni €15
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Çantë Klatër E Mbyllët 

Duke sjellë një perspektivë krejt të re për modelet e çantave me zinxhir floriri,  tërheq vëmendjen me këtë model. Materiali lëkure vegan me teksturë katrore, me cilësi të lartë, vjen së bashku me çelik të cilësisë së lartë në ngjyrë ari, duke simbolizuar lindjen e një çante të qëndrueshme dhe të përjetshme. Ju nuk do të dëshironi ta hiqni këtë çantë nga supet tuaja, e cila do të jetë një shoqëruese e shkëlqyer për fustanin tuaj!
 

Materiali
  • 100% Lëkurë Vegane
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com