Lennert Pantallona Ecru 1411
Lennert Pantallona Ecru 1411
Lennert Pantallona Ecru 1411
Lennert Pantallona Ecru 1411

desire

Lennert Pantallona Ecru 1411

Çmimi €69,90 Çmimi pas zbritjes €44,90
Çmimi për copë  per 
35% Zbritje
Ju Kurseni €25
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Lennert Pantallona Ecru

Pantallonat Lennert janë me ju kur doni të sillni freski dhe dritë në gardërobën tuaj këtë sezon vjeshtë-dimër. Këto pantallona 100% pambuk, të cilat do t'i bëjnë këmbët tuaja të duken më të gjata dhe më të holla me tiparin e tyre në pjesën e poshtme të këmbës, mbulojnë me mjeshtëri të gjithë tepricën në ijet dhe barkun. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të krijoni kombinime elegante dhe të këndshme!

  • Modeli: Modeli i rehatshëm
  • Gjatësia e modelit: Gjatësia e gjatë
  • Lloji i mbylljes: Zinxhir - ButonLloji i këmbës: Këmbë e gjerë
Materiali
  • 100% Pambuk
Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide

403

Access Denied

You do not have permission to view this page

Please contact {%adminContact%} for assistance or refresh the page to retry

TR,RU,AZ,KZ,IT,LV,LY,LR
none
none
none
none
desire-in-line.myshopify.com