Maria Pantallona Coral
Maria Pantallona Coral
Maria Pantallona Coral
Maria Pantallona Coral

desire

Maria Pantallona Coral

Çmimi €84,90 Çmimi pas zbritjes €64,90
Çmimi për copë  per 
23% Zbritje
Ju Kurseni €20
Taksat e përfshira

Udhëzues i përmasave
Përshkrimi

Maria Pantallona Coral

Pantallonat Maria të përbër nga materiali Modal i cili është 50% më thithës se pambuku, Modal është i shkëlqyeshëm në largimin e lagështisë nga trupi dhe duke ju mbajtur të ndiheni të freskët dhe rehatshëm. Shumë i butë nga natyra, Modal është një element i shkëlqyeshëm për temperatura më të ngrohta

  • Përshtatje e Rahatshme
  • Mbyllje me zinxhirë
Materiali
  • 100% Modal

Tabela e masave

Më poshtë shihni tabelën e përmasave të produktit!

Udhezuesi i Permasave - Size Guide